Darček ku každej objednávke nad 30eur

Medzinárodný deň žien je vhodným dňom, aby sme ocenili sociálne, ekonomické, kultúrne a politické úspechy žien na celom svete. Ako lepšie prejaviť svoje uznanie ako darovať jedinečný a osobitý darček. 

Ak hľadáte tip na darček, ktorý je praktický aj zmysluplný, produkty starostlivosti o pleť sú skvelou voľbou.

Starostlivosť o pleť je dôležitým aspektom starostlivosti o seba a je to niečo, čo mnohé ženy uprednostňujú vo svojej každodennej rutine. Či už ide o luxusný hydratačný krém alebo upokojujúcu pleťovú masku, produkty starostlivosti o pleť môžu ženám pomôcť cítiť sa rozmaznane a sviežo. Pozbierali sme Vám niekoľko tipov na darčeky:

Čistenie tváre

Jemný a účinný čistiaci prostriedok na tvár je nevyhnutnou súčasťou každej rutiny.

Pleťová maska

Pleťové masky sú skvelým spôsobom, ako dodať pleti zvýšenú hydratáciu alebo sa zamerať na špecifické problémy pleti, ako je akné alebo starnutie. Vyberte si masku, ktorá obsahuje výživné zložky, ako je vitamín C, kyselina hyalurónová alebo antioxidanty.

Hydratačný krém

Je nevyhnutný na udržanie pokožky hydratovanej a zdravej. Hľadajte ten, ktorý je ľahký a nemastný.

Telové mlieko

Pravidelné používanie hydratačného krému môže pomôcť zlepšiť zdravie a vzhľad Vašej pokožky, zanechá ju jemnú, hladkú a hydratovanú. 

Opaľovací krém

Opaľovací krém je jedným z najdôležitejších krokov, pretože pomáha chrániť pokožku pred škodlivými UV lúčmi. Hľadajte ten, ktorý je širokospektrálny a má vysoké hodnotenie SPF.

Celkovo sú produkty starostlivosti o pleť praktickým darčekom. Či už kupujete pre svoju mamu, sestru, kamarátku alebo kolegyňu, tieto produkty určite ocenia a budú vedieť, že si ich vážite a staráte sa o ne.