Darček ku každej objednávke nad 30eur

Jarné upratovanie je každoročnou tradíciou mnohých domácností. Prišiel čas na osvieženie priestoru a zbavenie sa neporiadku, ktorý sa nahromadil počas zimných mesiacov. Aby sme to spravili dobre, treba si zorganizovať myšlienky (čo všetko treba upratať) a použiť správne čistiace prostriedky. 

Čistenie rôznych povrchov

Všestranný a univerzálny produkt, ktorý možno použiť na rôzne povrchy, vrátane nábytku, spotrebičov, pracovných dosiek, kľučiek dverí a vypínačov. Prach sa rýchlo hromadí, najmä počas zimných mesiacov, keď sú okná a dvere zatvorené. Dezinfekčné utierky predstavujú pohodlný spôsob rýchleho čistenia a dezinfekcie povrchov, zároveň sú účinné pri zabíjaní 99,9 % baktérií. 

Čistenie okien a zrkadiel

Pre niekoho to je skutočné prekliatie, avšak niekto si túto činnosť vyslovene užíva, veď čo môže byť lepšie ako čisté okná bez šmúh? Čisté okná môžete dosiahnuť za pomoci niekoľkých čistiacich prostriedkov. Nezabudnite umyť rámy okien čistou vodou, prebytočnú vodu odstráňte gumovou stierkou a okná utrite do sucha mäkkou handričkou. 

Hĺbkové čistenie kobercov a koberčekov

Na hĺbkové čistenie kobercov a koberčekov použite čistič kobercov, aby ste odstránili všetky fľaky, chlpy a prípadne zápach od domácich zvierat.

Podlaha 

Vo väčšine prípadov u podláh postačí zametanie, vysávanie a umytie dlážky.   

Čistenie a usporiadanie kuchyne 

Dôkladne vyčistite sporák, rúry, chladničku a skrinky. Vyhoďte všetky potraviny s uplynutou dobou spotreby a usporiadajte si špajzu a komoru. 

Nech sa leskne Vaša kúpeľňa

Klasicky umyte toalety, umývadlá a sprchu alebo vaňu, ako pravidelne zvyknete. Avšak nezabudnite na čistenie škár medzi dlaždicami a sifóny, vyčistite sprchové závesy či dvere. 

Osviežovač vzduchu

Po dokončení upratovania Vášho domova sa budete chcieť uistiť, že vonia sviežo a čisto. Viaceré čistiace produkty už obsahujú nejaké parfémy alebo vône. Avšak keď máte pocit, že Vám to nestačí, tak si zaobstarajte osviežovač vzduchu, ktorý môžete používať celý rok pre príjemný a čistý pocit. 

Jarné upratovanie pomáha osviežiť váš životný priestor a zbaviť sa neporiadku. Používanie správnych čistiacich prostriedkov môže prácu uľahčiť a zefektívniť. Vyššie uvedené čistiace prostriedky sú skvelými možnosťami na riešenie rôznych čistiacich úloh, ktoré prichádzajú s jarným upratovaním.